Hakkımızda


Biz Kimiz?


Ayvazhosting.com Mesut HAYLAR yönetiminde 2007 yılında İstanbul'da kurulmuştur. Yıllardır sektörde kaliteli hizmetler vererek müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmaya çalışan şirketimiz, yılların vermiş olduğu tecrübeyle pratikliği kullanım kolaylığını ve yenilikleri aynı tempo'da sunmaya devam edecektir.

Nice uzun yıllar kaliteli hizmet vermek dileğiyle..

Chief Executive Officer (CEO) - Mesut HAYLAR

Vizyonumuz


Sektörde yıllardır vermiş olduğu kaliteli hizmetlerle adını duyuran Ayvazhosting.com tecrübeli kadrosu ve kolay yönetim paneli seçenekleriyle müşterilerine kaliteli hizmetleri ön görmüştür.

Donanım ve Kapasitemiz


Domain Tescili


Domain Tescil ve yönetimleri tamamiyle müşteri yönetim panellerinden sınırsız sayıda yapılabilmektedir.

Domain Transferi


Firmamız üzerine sınırsız sayıda Domain Transferi yapabilir ve bu domainleri müşteri panelinizden rahatlıkla yönetebilirsiniz.

Linux Hosting


Linux Hosting sunucularımız ram ve işlemci kapasitelerine göre belli oranda Linux Hosting paketi stoklarıyla donatılmıştır. Stok harici Linux Hosting verilmemektedir stoklarımız dolduğu gibi yeni sunucular devreye girmektedir.

Windows Hosting


Windows Hosting sunucularımız ram ve işlemci kapasitelerine göre belli oranda Windows Hosting paketi stoklarıyla donatılmıştır. Stok harici Windows Hosting verilmemektedir stoklarımız dolduğu gibi yeni sunucular devreye girmektedir.

Linux Reseller


Linux Reseller sunucularımız ram ve işlemci kapasitelerine göre belli oranda Linux Reseller paketi stoklarıyla donatılmıştır. Stok harici Linux Reseller verilmemektedir stoklarımız dolduğu gibi yeni sunucular devreye girmektedir.

Windows Reseller


Windows Reseller sunucularımız ram ve işlemci kapasitelerine göre belli oranda Windows Reseller paketi stoklarıyla donatılmıştır. Stok harici Windows Reseller verilmemektedir stoklarımız dolduğu gibi yeni sunucular devreye girmektedir.

Linux VPS


Linux VPS sunucularımız ram ve işlemci kapasitelerine göre belli oranda Linux VPS paketi stoklarıyla donatılmıştır. Stok harici Linux VPS verilmemektedir stoklarımız dolduğu gibi yeni sunucular devreye girmektedir.

Windows VPS


Windows VPS sunucularımız ram ve işlemci kapasitelerine göre belli oranda Windows VPS paketi stoklarıyla donatılmıştır. Stok harici Windows VPS verilmemektedir stoklarımız dolduğu gibi yeni sunucular devreye girmektedir