Hizmet Sözleşmesi

Hosting, Domain, Reseller, Sanal Sunucu VPS ve VDS Kullanımı Hizmet Sözleşmesi

 

Ayvazhosting.com web sayfamızı ziyaret ettiğiniz ve Ayvaz Hosting Bilişim San. Tic. Ltd. Şti. yetkilisi aracılığıyla hizmetlerimizi kullanmaya başladığınız andan itibaren aşağıda detayları yer alan şartları kabul etmiş olursunuz. Bu nedenle söz konusu kuralları madde madde okumanızı önlemle hatırlatırız.

Madde - 1 Müşteri Hizmet Sözleşmesi Kabulü

İş bu sözleşmede yer alan her maddeyi Ayvaz Hosting Bilişim San. Tic. Ltd. Şti. müşterileri alışveriş yaptığı taktirde kabul etmiş sayılır. Sözleşme güncelliğini Ayvaz Hosting Bilişim San. Tic. Ltd. Şti. Saklı tutar.

Madde - 2 Hosting Hizmetleri

Hosting hizmetleri 7/24 aktif olup %99.9 uptime 1 yılda 15 gün kadar bakım ve güncellemelerden ötürü kapalı kalma hakkına sahiptir. Yedeklemeler Ayvaz Hosting Bilişim San. Tic. Ltd. Şti. Müşterileri tarafına hizmet olarak sunulup yedekler ücreti tekabülünde alınmaktır.. Hizmet sağlayıcı olan Ayvaz Hosting Bilişim San. Tic. Ltd. Şti. herhangi bir donanım fiziksel arızasından ötürü Hosting hizmeti yedeklerinden sorumlu değildir. Müşteri yedeklerinden sorumludur Ayvaz Hosting Bilişim San. Tic. Ltd. Şti. şirketinden hak ve hukuk talep edemez.

Madde - 3 Domain Hizmetleri

Alan adı tescil ( domain ) hizmetlerinde müşteri siparişinden kaynaklı harf kelime ve noktalama hatalarından müşteri Ayvaz Hosting Bilişim San. Tic. Ltd. Şti. hizmet sağlayıcısını sorumlu tutamaz. Domain hizmet süresi bitiminde Ayvaz Hosting Bilişim San. Tic. Ltd. Şti. hizmet sağlayıcıya müşteri 1 yıl sonrasında ödeme süresi geldiği taktirde ödemesini gerçekleştirmezse ve bu durumdan ötürü alan adı tescil hakkı başkasına geçerse Ayvaz Hosting Bilişim San. Tic. Ltd. Şti. sorumlu tutulamaz.

Madde - 4 Reseller Hizmetleri

Reseller hizmetleri 7/24 aktif olup %99.9 uptime 1 yılda 15 gün kadar bakım ve güncellemelerden ötürü kapalı kalma hakkına sahiptir. Yedeklemeler Ayvaz Hosting Bilişim San. Tic. Ltd. Şti. Müşterileri tarafına hizmet olarak sunulup yedekler ücreti tekabülünde alınmaktır.. Hizmet sağlayıcı olan Ayvaz Hosting Bilişim San. Tic. Ltd. Şti. herhangi bir donanım fiziksel arızasından ötürü Reseller hizmeti yedeklerinden sorumlu değildir. Müşteri yedeklerinden sorumludur Ayvaz Hosting Bilişim San. Tic. Ltd. Şti. şirketinden hak ve hukuk talep edemez.


Madde - 5 Sanal Sunucu VPS ve VDS Hizmetleri

Sanal sunucu VPS ve VDS hizmetlerinde yedekleme Ayvaz Hosting Bilişim San. Tic. Ltd. Şti. Müşterilerine aittir. Müşteri herhangi bir yedekleme hizmeti ücreti tekabülünde talep etmediyse herhangi bir donanım disk arızasından oluşabilecek durumdan Ayvaz Hosting Bilişim San. Tic. Ltd. Şti. sorumlu tutulamaz müşteri hak ve hukuk talep edemez. Ayvaz Hosting Bilişim San. Tic. Ltd. Şti. Müşterisine yedekleme hizmeti hakkında bilgi vermek zorunda değildir. Ayvaz Hosting Bilişim San. Tic. Ltd. Şti. müşterisi kendi sanal sunucu vps ve vds yedeklerinden sorumludur.

Madde 5 - 1 Kısım: Sanal sunucu hizmetlerinde Ayvaz Hosting Bilişim San. Tic. Ltd. Şti. müşterisi spam mail gönderimi gerçekleştiremez gerçekleştirdiği taktirde hesabı askıya alınır spam devam etmeyeceğinin teeminatını müşterisinden alır ve hizmeti tekrar aktif eder tekrarında geri ödeme yapılmaksızın hizmet kapatılır müşteri Ayvaz Hosting Bilişim San. Tic. Ltd. Şti. 'den hak ve hukuk talep edemez.

İş bu sözleşmede yer alan bütün Maddeler Ayvaz Hosting Bilişim San. Tic. Ltd. Şti. Müşterileri sipariş ve ödeme yaptıktan sonra kabul etmiş sayılır. Maddelerden yer alan esasları kabul eden müşteriler hizmet sağlayıcı olan Ayvaz Hosting Bilişim San. Tic. Ltd. Şti. 'den hak ve hukuk talep edemez.

 

Powered by WHMCompleteSolution